Aktualności

powrót do aktualności

Coś do poczytania (i oglądania) w czasie epidemii

2020-03-27 | Nowość 

Green Class to komiks z pewnością na czasie. Z tym, że w nim wirus zmienia ludzi w zombie, a ludzkość już prawie nie istnieje. Zaciekawieni?!

Mamy dla Was coś specjalnego na czas pandemii. 


Nową, młodzieżową powieść przygodową!


W formie komiksu! 


Green Class

Green Class to świetna, postapokaliptyczna lektura, idealna na dłuższe posiedzenia w domu. Grupa kanadyjskich nastolatków jedzie wraz z nauczycielem na obóz przetrwania. Spędzą 2 tygodnie na bagnach Luizjany bez dostępu do elektroniki. W ciągu tych 2 tygodni wydarzyło się jednak wiele. Czy są gotowi na takie zmiany?


Po powrocie zastają zmieniony świat. Ludzkość została pochłonięta przez epidemię. Ci co przetrwali organizują się w specjalnych obozach. Do jednego z nich trafiają bohaterowie. Na domiar złego okazuje się, że wirus zamienia ludzi w krwiożercze bestie. Wojsko walczy, ale jest bezradne. Czy grupa nastolatków odnajdzie się w tej beznadziejnej sytuacji?
Książka, pomimo mrocznej tematyki, jest naprawdę przyjemna i dostosowana do młodszego odbiorcy. Napisana lekkim piórem Jéróma Hamona (scenarzysty wielu dziecięcych komiksów fantasy i mang)  i pełna ilustracji Davida Tako – rysownika żywo zafascynowanego Japonią (co widać po jego ilustracjach) Green Class to rarytas dla wszystkich fanów tej tematyki. Fabuła wciąga, nastoletnich bohaterów naprawdę da się lubić i prawdopodobnie jest do dopiero pierwszy tom przygody! Uwierzcie nam - to idealny komiks na wolne chwile.

Pamiętajcie – zostańcie w domu! I czytajcie!


Green Class