Aktualności

Netflix Karta błąd

powrót do aktualności

Karta podarunkowa Netflix z błędem? Bez obaw, wszystko pod kontrolą!

2019-12-30 | Nowość 

Błąd podczas wpisywania kodu z karty podarunkowej Netflix? Bez obaw, czasami się zdarza, że serwery Netfliksa nie dają rady. Co wtedy zrobić?
Karta Netflix to jedna z najwygodniejszych metod płatności za subskrypcję w jednej z najpopularniejszych usług streamingowych na świecie. W sklepie MUVE znajdziecie kilka takich kart podarunkowych o równych nominałach. W ten sposób nie musicie podpinać swojej karty do usługi i Wasze dane będą bezpieczniejsze. MUVE stanowi wyłącznie pośrednika w transakcji, więc kody otrzymujesz wyłącznie bezpośrednio od firmy Netflix. Zdarza się jednak, choć bardzo, bardzo rzadko, że na Waszym ekranie pojawi się błąd. Co w takich sytuacjach robić?

MUVE jako pośrednik z pewnością pomoże w uzyskaniu zwrotu z tytułu reklamacji. W 99% przypadków jednak wszystkie kłopoty z kodami mogą być rozwiązane w ciągu kilku minut przez firmę Netflix. Wystarczy, że skontaktujesz się z pomocą techniczną firmy, by uzyskać wszelkie niezbędne informacje. W jaki jednak sposób to zrobić? Czym się kierować? Co będzie potrzebne? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym adresem.