Aktualności

Szczerbatek i Biała furia z filmu Jak wytresować smoka

powrót do aktualności

Kino familijne – Jak wytresować smoka 3 już w Netflixie!

2020-12-11 | Nowość 

Grudzień to wspaniały czas, aby całą rodziną usiąść przed ekranem i obejrzeć przyjemny film albo animację. Zeszłoroczny hit – Jak wytresować smoka 3 (Hidden World) został właśnie dodany do platformy Netflix, więc jest to świetny moment, aby nadrobić zaległości.


Zakochajcie się w smokach dzięki Netflix!


Przygody Czkawki i Szczerbatka (Nocna Furia) wszyscy śledzili z zapartym tchem. Jak wytresować smoka podbiło serca widzów na całym świecie – nie tylko za sprawą smoków. To przede wszystkim opowieść o przyjaźni, przekraczaniu granic i radzeniu sobie z przeciwnościami losu. Główny bohater, choć niski i wątły (w świecie wikingów to naprawdę problem!) odnalazł swoje powołanie i połączył światy ludzi i smoków.


Druga część skupiła się na nowej relacji między ludźmi a smokami oraz opowiedziała nam nieco więcej o samych skrzydlatych bestiach. Mogliśmy podziwiać OLBRZYMIEGO smoka alfa, który potrafił kierować mniejszymi jaszczurami. Szczerbatek musiał więc stoczyć wewnętrzny konflikt między przyjaźnią do Czkawki a własnymi instynktami. W międzyczasie dzieci oglądały w telewizji bajkowy serial, który w przyjemny sposób rozwijał mniej ważne wątki. 


Jak wypada Jak wytresować smoka 3?


Trzecia część zabiera nas trochę w przyszłość. Smoki i ludzie nadal żyją w harmonii, Czkawka jest już dorosły, a Szczerbatkowi zaczyna doskwierać samotność. Przygoda prowadzi ich jednak ku tajemniczej, zaginionej Krainie Smoków. W toku wydarzeń okaże się, że Szczerbatek nie jest jedyną Nocną Furią, a Czkawka dowie się nieco o swojej matce. W tle pojawia się także zły charakter – Grimmel Gnębiciel i uwierzcie – zalezie on Wam i bohaterom za skórę. Jak wytresować smoka 3 to po prostu wspaniały film dla dużych i małych, i prawdziwa gratka dla wszystkich fanów poprzednich części. Co prawda, nie jest on już tak odkrywczy, jak pierwsza odsłona, jednak magia smoków nie zniknęła, a seria zwyczajnie MA TO COŚ. 


Dla kogo jest ta bajka?


  1. Dla dzieci spełnionych wrażeń
  2. Dla rodzin złaknionych przygody
  3. Dla fanów smoków!Jeżeli chcesz oglądać ten i dziesiątki innych filmów na Netflixie bez żadnych zobowiązań, bez podawania danych swojej karty płatniczej i kiedy tylko zechcesz, to sprawdź nasze karty prepaid!


Kup doładowanie na Muve.pl i ciesz się z oglądania filmów oraz seriali na własnych warunkach!