Aktualności

powrót do aktualności

Your MUVE #2. Weekend w domu z rodziną? Radzimy, w co pograć!

2020-04-24 | Nowość 

Zostańmy w domu i grajmy w planszówki! W co zagrać, gdy czasu jest ciut więcej? Sprawdź, co polecamy!


W weekend zazwyczaj mamy parę chwil wytchnienia, więc warto spędzić je wspólnie przy jakiejś większej planszówce. Nie trzeba się nigdzie spieszyć i można na spokojnie poukładać poszczególne elementy. Siądźmy przy stole czy na dywanie i grajmy!


Ishtar: Ogrody Babilonu
Całkiem świeża gra w naszej kolekcji. I trzeba przyznać, że naprawdę ma to coś! Maksymalnie 4 osoby zostaną tu królewskimi ogrodnikami. Naszym zadaniem jest stworzenie ogrodu na środku magicznej pustyni. Ishtar wita nas przepięknym opakowaniem i to dobre wrażenie utrzymuje przez całą rozgrywkę. Gra jest przecudowna! Odpowiednie rozplanowanie kwietników, zbieranie kryształów i wykorzystywanie umiejętności zapunktują na sam koniec gry. Możliwości jest tu wiele i każdy, kto lubi kombinować, z pewnością się w Ishtar odnajdzie. Nie dość, że grywalna to jeszcze klimatyczna. Jeśli szukaliście czegoś większego, ale nie za dużego, to Ogrody Babilonu są świetnym wyborem!

Fauna


Fauna (druga edycja) (Gra Planszowa)

Miłośnicy zwierząt zbierzcie się! Fauna to genialna pozycja dla całej rodziny. Rozstawcie mapę świata i pędźcie po torze punktowym. Nie można nie wspomnieć o kartach z aż 360 gatunkami różnych zwierząt! Czy wiecie ile ważą, gdzie mieszkają i co jedzą? Jeśli wiecie to super! Jak nie, to zgadujcie! Kto będzie bliżej, ten zdobywa punkty. Fauna to niesamowite połączenie wartości edukacyjnych z zabawą w rodzinnym gronie. Dzieciaki ją pokochają!

Fauna została nagrodzona i wyróżniona na całym świecie. Jest rekomendowana przez ogrody zoologiczne. Świat zwierząt jest wspaniały, a ta gra Was do tego przekona.Alias: Original


Alias Original


Czas na coś słownego. Alias to ekstremalnie popularna gra imprezowa. Zabawa ta jest wszystkim znana, ale to rozmaitość kart i haseł sprawia, że Alias jest tak doskonały. Podczas gdy piasek w klepsydrze nieubłaganie przesypuje się w dół, Wy musicie naprowadzić swoją drużynę na odpowiedni wyraz, nie używając go dosłownie. Tak! To popularne „inaczej mówiąc”. Alias sprawdzi Wasze zasoby słownictwa i kreatywność. Ponadto jest to gra drużynowa! Współpracujcie, czytajcie sobie w myślach i radośnie wymyślajcie. Z każdą prawidłową odpowiedzią Wasz pionek pędzi przed siebie. Kto będzie pierwszy na mecie?!
/Michał Janusz