Aktualności

ban

powrót do aktualności

Gramy z Muve.pl - FIFA 16

2016-06-10 | Nowość 

Czyli Kosper, Requer, Breaner i Orbitek grają na żywo w FIFA 16.

Requer, Kosper, Breaner oraz Orbitek zagrają dla Was na żywo w FIFĘ 16 i poprowadzą naszą reprezentację w meczach przeciwko Niemcom, Ukrainie oraz Irlandii Północnej.

Bądźcie z nami, bo czeka na Was wiele piłkarskich niespodzianek związanych z "turniejem, którego nazwy nie można wymieniać" oraz kody zniżkowe na grę FIFA 17.

Stream przy współpracy z MODECOM i EA Polska będzie tutaj: https://www.youtube.com/c/muvepl 

 

 

Kosper

 

Mariusz „Kosper” Sikorski https://www.youtube.com/user/ThePKgames

Popularny vloger, który nie stroni od gier wideo. Jego kanał śledzi już przeszło sto tysięcy osób. Jest bardzo aktywny na Snapie i Instagramie. Często współpracuje z innymi twórcami i celebrytami.

 

 

 Requer

 

 

Arek „Requer” Rajski https://www.youtube.com/user/xRequerPL

Jak prawie każdy zaczynał od Minecrafta i GTA Online. Teraz głównie vloguje i nagrywa challenge. Od niedawna rozpoczął publikacje nowej serii „FejmTube” czyli zmyślonych wieści ze świata polskiego Jutuba.

 

 

Breaner 

 

Maciej „Breaner” Dudek https://www.youtube.com/user/Br3aner

Internetowy śmieszek. Zdecydowana większość publikowanych przez niego materiałów to show. Jego najnowsza seria „Przegląd Youtubowy” zapowiada się na spory sukces. Zebrał już jedenaście tysięcy subów.

 

 

Orbitek 

 

Filip „Orbitek” Pasternak  https://www.youtube.com/user/orbigames

Swoją poważną przygodę z YouTube rozpoczął bardzo niedawno. Autor codziennych vlogów, które swoją jakością biją na głowę zdecydowaną większość publikacji w polskim internecie. Świetne zdjęcia, znakomity montaż i doskonałe udźwiękowienie. Jego aktywność śledzi blisko trzy tysiące osób.

 

Dziękujemy Epic Makers (http://www.epicmakers.tv/) za współpracę przy realizacji transmisji.

 

Więcej szczegółów o imprezie znajdziecie w Wydarzeniu:

https://www.facebook.com/events/1601662073459165/