Aktualności

Pudełko gry planszowej Smartphone INC

powrót do aktualności

Współczesne imperia - Smartphone INC

2021-02-19 | Zapowiedź 

Apple może się schować!


Cała ekonomia świata w Twojej dłoni!


W XXI wieku dla wielu ludzi smartphone to podstawa egzystencji. Dominacja na tym rynku oznacza zwycięstwo nie tylko nad umysłami populacji, ale przede wszystkim zdobycie bezpośredniej kontroli nad ich portfelami. Bogactwo i niekwestionowany prestiż to wtedy jedynie kwestia czasu. Zakasz więc rękawy i bierz się do pracy, którą wzniesiesz zarządzaną przez siebie firmę na szczyt światowej giełdy!


Smartphone INC to gra ekonomiczna, w której gracze ścierają się o dominację na rynku sprzętu elektronicznego. Rozgrywka podzielona jest na 5 rund po 8 faz każda, w których gracze po kolei wybierają wykonywane przez nich akcje spośród różnych aspektów zarządzania firmą, jak kontrola cen, badanie nowych technologii czy ekspansja na nowe rynki. Gra posiada również tryb dla jednej osoby, w którym ścierasz się przeciwko wirtualnemu przeciwnikowi - przejrzyste zasady sprawiają, że tryb ten jest dobry nie tylko do nauki, ale również autentycznie przyjemny.


Dla kogo jest Smartphone INC.?


  • Dla fanów gier ekonomicznych i biznesowych
  • Dla wielbicieli nowych technologii
  • Dla spragnionych nowoczesnej stylistyki w grach planszowych


Zamów już dziś, by cieszyć się grą w dniu premiery - w końcu dynamika działania to podstawa dobrze zarządzanego biznesu!