Aktualności

Space Invaders kubek

powrót do aktualności

Good Loot - moc promocji na wszystkie produkty firmy na Black Friday!

2019-11-22 | Nowość 

Good Loot to prawdziwa petarda, jeżeli chodzi o różne gadżety związane z grami i nie tylko. Wasze geekowskie i enerdowskie dusze z pewnością docenią te produkty! WIele z nich już dziś możecie zakupić w wręcz szalenie niskich cenach w sklepie muve.pl z okazji Black Friday!
Good Loot ma w swoim asortymencie wiele produktów. Na liście znajdziecie kubki, kubki termiczne, kubki tradycyjne, kubki dla podróżników, skarpetki długie, skarpetki krótkie, koszulki, koszulki z długim rękawem, breloczki, breloki, czapki zimowe, czapki z daszkiem… Zabrakło nam już tchu, a lista się jeszcze nie skończyła! Już teraz możecie skorzystać z fenomenalnych promocji na produkty wyżej wspomnianej firmy. Wybór jest przeogromny!

Good Loot wraz z muve.pl przygotowali dla Was szereg promocji. Już teraz możecie zamówić koszulki i inne gadżety w niesamowicie niskiej cenie. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem. To jednak nie wszystko. Mamy dla Was osobną promocję na skarpetki! Kupując 2 sztuki duopaków zapłacicie wyłącznie 21,99 za parę, kupując 3 sztuki - 19,99 zł za parę, 4 sztuki - 18,99 zł za parę, a 5 lub więcej - 17,99 zł za parę. Tutaj znajdziecie informacje na ten temat. Jeżeli chcielibyście zamówić pojedyncze pary, również dla Was mamy promocję! Możecie z niej skorzystać pod tym adresem. Kupując 2 lub 3 pary cena 9,99 zł za parę, kupując 4 pary - cena 8,99 zł za parę, a kupując 5 lub więcej - cena wynosić będzie 7,99 zł za parę.

A może jednak jesteście wielkimi fanami Fallouta? Zatem z pewnością ucieszy Was to, że już teraz w ramach promocji do koszulek z gry i innych gadżetów dołączamy także specjalne, unikalne przypinki związane z serią! Zajrzycie pod ten adres, by poznać szczegóły. Wolicie jednak Assassin’s Creed? W takim razie ucieszą Was dodatkowe karty z motywem z gry dodawane do koszulek i innych akcesoriów. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.