Aktualności

powrót do aktualności

Baza Gundam Muve.pl #2 Duże figurki dla ekstremalnych kolekcjonerów. Zobaczcie naszą ofertę największych gundamów!

2020-06-12 | Nowość 

Szukacie czegoś w rozmiarze XXL? Bandai przygotowało coś dla Was i tak się składa, że mamy jeszcze kilka sztuk ogromnych robotów Gunpla.


Modele Gundam są dostępne w kilku wariantach. Przyjrzyjmy się tym największym!


Szczyt łańcucha pokarmowego okupują figurki w wersji PG. Mówimy o skali 1:60! Są naprawdę ogromne! Mierzą powyżej 30 cm i składają się z ponad 500 elementów. Zdecydowanie nie polecamy ich dzieciom. Dorośli mogą jednak zacierać ręce. Spójrzcie tylko na tego giganta!


PG 1/60 ZETA GUNDAMPG 1/60 ZETA GUNDAM (Figurka)

Czeka na Was i gwarantujemy, że jego złożenie zajmie Wam dobre kilkanaście godzin. Oprócz czasu, zajmie także pokaźną ilość miejsca na półce! Ale o to chyba chodzi!Nieco mniejsze, ale równie szczegółowe są modele z serii MG. Skala 1:100, ponad 250 elementów i 18 cm wysokości. Bogate w detale oraz dodatkowy oręż i akcesoria, z pewnością dostarczą Wam mnóstwo zabawy! Spójrzcie tylko na nie. Czyż nie są piękne?


MG 1/100 FAZZ Ver.Ka


MG 1/100 FAZZ Ver.Ka


MG 1/100 UNICORN GUNDAM RED/GREEN FRAME TITANIUM

Oprócz standardowego podziału, raz na jakiś czas ukazuje się także wyjątkowy Gundam. Tak jest w przypadku modelu HIRM 1/100 GUNDAM ASTRAY NOIR. Skala 1:100 i szczegółowość jakiej jeszcze nie widziała żadna inna figurka. Jest to rzadki model, więc polecamy się śpieszyć. Wygląda mrocznie. I ma skrzydła!


HIRM 1/100 GUNDAM ASTRAY NOIR


Cała oferta modeli Gundam