Aktualności

powrót do aktualności

Res Arcana - więcej mocy, więcej magii, większa potęga

2020-09-22 | Zapowiedź 

Pojedynki magów nabierają mocy wraz z nowym rozszerzeniem do Res Arcana!


Res Arcana: Lux et TenebraeRes Arcana - zwycięzca Złotego Asa 2019 w kategorii Expert, to niezwykle zaprojektowana oraz intrygująco ilustrowana gra dla miłośników budowania swojej potęgi. Wcielając się w jednego z dziesięciu magów o różnych umiejętnościach Twoim zadaniem jest rośnięcie w siłę szybciej, niż przeciwnicy. Wykorzystując swoją wysoce limitowaną magiczną esencję, zaprzęgnij do swych usług magiczne stwory, obudź moc pradawnych artefaktów oraz zbadaj tajemne enklawy mocy. Wygrywasz poprzez stawanie się niedoścignionym mistrzem magicznego rzemiosła.


Res Arcana: Lux et Tenebrae (edycja polska) (gra planszowa)

Już niedługo premiera pierwszego dodatku! Res Arcana: Lux et Tenebrae rozszerza listę dostępnych magów o czterech zupełnie nowych, dodaje również więcej enklaw mocy i artefaktów oraz wprowadza zupełnie nowe elementy: zwoje oraz demony. Pozwala to, już i tak zróżnicowanej rozgrywce z podstawki, wejść na nowy, niedostępny wcześniej poziom, praktycznie podwajając liczbę dostępnych opcji.


Jako współczesny klasyk, Res Arcana wraz z dodatkiem Lux et Tenebrae to pozycja obowiązkowa na półce każdego fana gier planszowych.


Premiera już w październiku. Zachęcamy do składania zamówień przedpremierowych!