Aktualności

powrót do aktualności

Nowości MUVE. Dodatek do najlepszej gry towarzyskiej 2018 r.!

2020-03-03 | Nowość 

Już w marcu zabawa w Decrypto osiągnie całkowicie nowy poziom. Na stół wjeżdża dodatek CD!


Decrypto: Napęd CD


Pamiętacie te czasy? Triumfalny pochód nośników CD? Wyparcie kaset i dyskietek? W świecie szyfrów ta zmiana także miała kolosalne znaczenie. W Decrypto objawiać się będzie zupełnie nową mechaniką, która utrudni Wam nieco tworzenie skojarzeń.
Jak to działa?


Przed każdą rundą odkrywacie kartę napędu CD. Wprowadza ona pewne zamieszanie. Szyfrant musi dostosować się do jej wymogów przy tworzeniu szyfru dla swojej drużyny. Jeśli okażecie się sprytem i pomimo utrudnień odgadniecie hasło, otrzymujecie kartę lasera. Dwie takie karty pozwalają na próbę odszyfrowania słowa kluczowego drużyny przeciwnej! Jeśli nie traficie, to nie otrzymujecie żetonu porażki, a wyłącznie tracicie karty lasera. Jeśli traficie, to oczywiście żeton zwycięstwa ląduje po waszej stronie.


Napęd CD to małe rozszerzenie, ale gwarantujemy Wam, że wprowadza mnóstwo głębi do rozgrywki. Dodatkowe warunki przy wymyślaniu haseł to wyzwanie dla szyfrantów i sprawdzian kreatywności. Drużyna odgadująca będzie miała naturalnie większy problem z odgadnięciem słów.


Zabawa kręci się dalej!Decrypto: Napęd CD