Aktualności

cobra kai serial

powrót do aktualności

Karate Adult, czyli 3 sezon Cobra Kai

2021-01-12 | Nowość 

Wszyscy na pewno wyczekiwali z utęsknieniem porządnej, filmowej bijatyki. Najlepiej nawiązującej do znanych klasyków. No dobra... to, co powiecie na bezpośrednią kontynuację kultowego Karate Kida?! Trzeci sezon niedawno pojawił się na Netflixie.


Dalsze przygody Daniela i Johnny’ego (starszych o 30 lat) miały premierę już w 2018 r. Zdecydowano się na formułę serialową i to był strzał (a raczej kop!) w dziesiątkę. Drugi sezon wystrzelił poziom widowiska w kosmos. Nowy rok przyniósł nam premierę 3 sezonu i radzimy trzymać się mocno, bo Cobra Kai daje radę!


W bohaterów nadal wcielają się znani i kochani aktorzy. I wciąż się nie dogadują! Rywalizacja doprowadza do utworzenia szkoły karate i powrotu na wojenną ścieżkę. Nowi, zdolni uczniowie są tylko częścią większego pojedynku. Co z tego wyniknie?


Cobra Kai utrzymuje poważny, a jednocześnie komediowy styl. Wzrusza, motywuje, bawi i daje do myślenia. Serial aż kipi od nawiązań do kultowego filmu, więc miłośnicy Karate Kida powinni być zadowoleni. I nie tylko oni. W widowisku odnajdą się wszyscy fani Mortal Kombat, Bruce’a Lee, Jackie Chana, Rocky’ego i innych.


Dołączcie do szkoły karate!

Jeżeli chcesz oglądać ten i dziesiątki innych filmów na Netflixie bez żadnych zobowiązań, bez podawania danych swojej karty płatniczej i kiedy tylko zechcesz, to sprawdź nasze karty prepaid!Jeśli jesteście spragnieni wrażeń, to koniecznie sprawdźcie grę komputerową Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues!Okładka gry komputerowej Cobra Kai


Kup doładowanie na Muve.pl i ciesz się z oglądania filmów oraz seriali na własnych warunkach!