Aktualności

powrót do aktualności

Bloodborne. Pieśń Wron. Tom. 2 - Yharnam skryty w nowym cieniu

2020-03-03 | Zapowiedź 

W kwietniu ukaże się drugi tom komiksów opartych na bestsellerowej grze Bloodborne. Wejdź do mrocznego miasta i poznaj jego sekrety!

Bloodborne. Pieśń Wron. Tom. 2


Bloodborne to z pewnością jeden z ciekawszych exclusivów na konsolę Playstation 4. Arcydzieło From Software. Nie dziwne, że inni twórcy postanowili rozbudować ten świat o dodatkowe historie. Pierwsza część – Śmierć Snu, to świetny komiks z cudowną (przerażającą) kreską Piotra Kowalskiego. Pieśń Wron kontynuuje ten trend i zabiera czytelnika w kolejną podróż po mieście Yharnam.


Choroba wisi w powietrzu, a po ulicach błąkają się straszliwe potwory. Łowcy wyruszyli na polowanie, lecz nie unikną oni klątwy starej krwi. Na obłąkanych poluje Eileen. Możliwe jednak, że łowca zmieni się w zwierzynę. Porządek świata został zachwiany, a starożytni bogowie coraz częściej maczają swoje palce w rzeczywistości. Ktoś chce poznać ich tajemnice. Pytanie tylko, czy ma pojęcie z jakimi siłami zadziera?
Klimat komiksu, podobnie jak gry, można ciąć toporem tropiciela. Krew i mrok wylewają się z kartek. Fabuła z pewnością porwie fanów uniwersum. Pieśń Wron idealnie uzupełni Waszą wiedzę o tym świecie!


Yharnam czeka! Premiera już w kwietniu! 


Zapraszamy do składania zamówień przedpremierowych!


Przy zamówieniu Pieśni Wron, Tom 1 - Śmierć Snu, 10% taniej! Rabat nalicza się w koszyku!