Aktualności

Baner promocyjny bestsellery gier planszowych 2020.

powrót do aktualności

Najlepiej sprzedające się gry planszowe 2020 r. w Muve.pl

2021-01-12 | Nowość 

Zeszły rok to blisko 200 nowości i mnóstwo dodruków klasycznych planszówek. Te drugie właśnie zdominowały naszą listę. Poznajcie nasze planszowe bestsellery 2020 r.! 

Prezentujemy nasze sprzedażowe TOP 5 gier planszowych w 2020 r. 


Czy coś nas zaskoczyło? Chyba nie...ale i tak będziecie zdumieni!


Miejsce 5. Wsiąść do pociągu: Europa


Koleje ponownie Was oczarowały. I nic w tym dziwnego. Wsiąść do pociągu to jedna z najlepszych rodzinnych gier planszowych i w pełni zasługuje na miejsce na tej liście!


Zawartość gry planszowej Wsiąść do pociągu: EuropaMiejsce 4. Taboo


Impreza toczy się nieprzerwanie. Wesołe kalambury są dla każdego i widać to po wynikach sprzedaży. Taboo jest grą dopracowaną do perfekcji i dzięki temu pasuje do każdego rodzaju imprezy. 


Pudełko gry planszowej Taboo


Miejsce 3. TwisterW 2020 r. zostaliśmy w domach i cieszymy się, że chociaż Twister Was rozruszał! Trzecie miejsce zupełnie nas nie dziwi. To wspaniała gra dla dzieci i na imprezy. Wygibasy, rywalizacja, ręka noga mózg na ścianie! Twister to król gier ruchowych. 


Gra planszowa Twister w plenerze


Miejsce 2. Jenga


Wieża sprzedażowa Jengi cały czas rośnie i nie zamierza runąć. Co innego drewniane wieże w Waszych domach! Znakomita pozycja zręcznościowa plasuje się na 2 miejscu. Prosta, zabawna, szybka i za każdym razem inna. Dobra na każdą okazję!


Drewniana wieża gry imprezowej Jenga


Miejsce 1. Monopoly: Classic


Król jest tylko jeden. Monopoly święci triumfy na całym świecie. Nie uwierzycie, ale ta gra ekonomiczna ma 86 lat! Genialna, banalna, wciągająca i rozwijająca. W 2020 r. ponownie przechodzi przez START pierwsza i pędzi ku kolejnym rekordom. Życzymy jej wszystkiego dobrego!


Plansza i pudełko gry planszowej Monopoly


Wyróżnienia: 


Tak, wiemy. Podium nie zaskakuje. Trzeba jednak przyznać, że ciągły sukces tych gier, to efekt wieloletniej pracy, przywiązania do marki i szczegółów. Nie pozostaje nic innego, tylko im pogratulować! 


Żeby jednak uniknąć monotonni, chcieliśmy zaznaczyć, że tuż za TOP 5 uplasowały się takie tytuły, jak Bukiet od wydawnictwa Nasza Księgarnia, Dobble Rebela, Azul Lacerty czy Apacze i Komancze Egmontu. Ich sprzedaż także imponuje! 


Baner gry karcianej Bukiet


Karcianka Dobble i jej karty


Pudełko planszówki Azul


Apacze i Komancze wydawnictwa Egmont


Oby kolejny rok był jeszcze lepszy, bardziej rozmaity i obfitujący w ciekawe nowości. A kto jeszcze nie ma Monopoly?!