Aktualności

powrót do aktualności

Ancestors Legacy -  darmowy dodatek o Bolesławie Chrobrym

2018-09-20 | Nowość 

Obejrzyj zwiastun przedstawiający kampanię Bolesława Chrobrego TUTAJ.

W najnowszym rozszerzeniu gracze poznają historię Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski, oraz jego syna Mieszka II. Nauczą się, jak dzięki dyplomatycznym i strategicznym umiejętnościom, a także silnemu charakterowi, Bolesław Chrobry wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i jak zrzucił Jarosława Mądrego z tronu, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa. 5 misji dostępnych w dodatku obejmie historyczny okres pięciu lat między 1013 a 1018 rokiem n.e.

O GRZE
Obejmij dowodzenie nad swoją armią i rusz na podbój średniowiecznej Europy w serii długofalowych kampanii. Wybierz jedną z czterech dostępnych frakcji – Wikingów, Anglosasów, Germanów bądź Słowian – i poprowadź ich do zwycięstwa, które wymagać będzie czegoś więcej niż tylko podboju i ataków łupieżczych na wrogie obozy, wioski i miasta. Kluczem do zwycięstwa będzie sięgnięcie po szeroki wachlarz taktycznych opcji, wykorzystanie przewagi terenu oraz rozsądne zarządzanie obozami i osadami.

Ancestors Legacy to historycznie wierna strategia czasu rzeczywistego, która czerpie inspirację z prawdziwych dziejów średniowiecznej Europy. Rozgrywka zakłada zarządzanie zasobami, budowanie baz i toczenie olbrzymich bitew, które silnik Unreal Engine 4 potrafi fantastycznie odwzorować. Doświadcz średniowiecznego rozlewu krwi jak jeszcze nigdy wcześniej dzięki pracy kamery filmowej, która naciśnięciem jednego przycisku przeniesie gracza w samo serce wydarzeń.

·       4 grywalne frakcje w długiej kampanii dla jednego gracza inspirowanej wydarzeniami historycznymi

·       Różne tryby intensywnych bitew wieloosobowych

·       Zaawansowane opcje taktyczne pozwalające wykorzystać ukształtowanie terenu, doświadczenie i morale

·       Kamera filmowa przenosząca gracza w samo serce bitwy

·       Znakomite wrażenia wizualne dzięki silnikowi Unreal Engine 4

·       Sprawne zarządzenie zasobami i rozbudowa osad