Aktualności

powrót do aktualności

Piekielnie dobry detektyw – sezon 5 Lucyfera

2020-10-16 | Nowość 

Lucyfer to serial dla każdego - są wątki detektywistyczne, jest intryga, jest miłość, jest konflikt z rodzicami. Podsumowując: to mieszanka zwykłego życia z surrealistyczną oprawą.  

Lucyfer ma wśród wielu osób opinię serialu dla kobiet – przystojny główny aktor, liczne wątki miłosne to aspekty, które sprawiają, że kobietom serial ten z pewnością przypadnie do gustu. Tylko czy o tym właściwie on jest? Dla mnie to opowieść o samotności, dorastaniu, przezwyciężaniu własnych słabości. I o nadziei na lepsze jutro.  


To, że całość historii bazuje na uniwersum DC (tak, tego od Supermana i Batmana) dodaje dodatkowego smaczku. Fajny humor, puszczenie oka do widza, zabawa mitem o Niosącym Światłość to odskocznia od trudnych tematów. Twórcy bardzo dobrze to wyważyli, żaden z aspektów mnie nie znużył, a umiejętne żonglowanie wątkami sprawia, że trudno się od serialu oderwać oderwać. 

 

Bardzo wyczekiwany 5 sezon niedawno pojawił się na Netflixie. Wiele wyjaśnił, ale zostawił nas z kolejnymi pytaniami. Cały sezon obejrzałem za jednym podejściem, co mi się generalnie nie zdarza.  


Na ciąg dalszy czekam z utęsknieniem! 

Jeżeli chcesz oglądać ten i dziesiątki innych filmów na Netflixie bez żadnych zobowiązań, bez podawania danych swojej karty płatniczej i kiedy tylko zechcesz, to sprawdź nasze karty prepaid!
Kup doładowanie na Muve.pl i ciesz się z oglądania filmów oraz seriali na własnych warunkach!