Grand Theft Auto V – sprawdź ofertę Muve.pl
 • Kontakt
 • Pomoc
 • Twój koszyk produktów zł
 • Logowanie
  Rejestracja
Wszystkie zamówienia opłacone z góry w naszym sklepie zostaną wysłane za darmo kurierem lub bezpłatnie doręczone do wybranego przez Ciebie Paczkomatu


GTA V PS4
259,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 259,99 PLN
Karta produktu GTA V
GTA V XBOX
259,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 259,99 PLN
Karta produktu GTA V
GTA V XBOX
179,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 179,99 PLN
Karta produktu GTA V

PREMIERA

Już w sprzedaży na PLAYSTATION 4 ORAZ XBOX ONE
Premiera na PC 14 KWIETNIA 2015

DOSTĘPNE RÓWNIEŻ:

Grand Theft Auto V na PS3
229,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 229,99 PLN
Karta produktu GTA V
Grand Theft Auto V na XBOX 360
229,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 229,99 PLN
Karta produktu GTA V

EDYCJA SPECJALNA (PL)

Mapa Grand Theft Auto V
mapa w języku angielskim

PLAYSTATION 3 319,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 319,99 PLN
Karta produktu GTA V
XBOX 360 319,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 319,99 PLN
Karta produktu GTA V

EDYCJA KOLEKCJONERSKA

Edycja kolekcjonerska Grand Theft Auto V

PLAYSTATION 3 559,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 319,99 PLN
Karta produktu GTA V
XBOX 360 559,99 PLN
Zamów teraz GTA V za 319,99 PLN
Karta produktu GTA V
Opis gry GTA V

Los Santos: potężna metropolia, niegdyś perła zachodniego świata, dziś mekka speców od rozwoju osobistego, młodych gwiazdek i marniejących celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w świecie kryzysu gospodarczego i tanich reality show.

Właśnie tutaj trzech kryminalistów z trzech różnych światów próbuje ugrać coś dla siebie: Franklin, uliczny cwaniak, chciałby się przebić do świata dużych pieniędzy. Michael, niegdyś zawodowy kasiarz, wraca z emerytury, która zaczęła mu doskwierać. Trevora, brutalnego sadystę, interesują tylko tanie prochy i duże rozróby. Przyparci do muru, trzej antybohaterowie planują serię brawurowych napadów, które ustawią ich do końca życia lub poślą prosto za kratki.

Mamy tu największy świat jaki dotąd stworzyliśmy, w całości dostępny od samego początku gry. Mapa podzielona jest na dwie duże części: miasto Los Santos oraz okoliczne tereny Blaine County. Świat jest bardzo zróżnicowany, pełen flory i fauny odpowiednich dla danych warunków klimatycznych. Ponadto w grze funkcjonuje cykl dobowy oraz rozbudowany system pogody.

W grze powrócą wszystkie klasyczne cechy charakterystyczne dla tej przełomowej serii, w tym niesamowita dbałość o szczegóły, czy mroczny humor, ale pojawi się też całkowicie nowe dla tej marki podejście do trybu gry wieloosobowej w otwartym świecie.

Opracowane przez twórców serii, Rockstar North, Grand Theft Auto V będzie miało światową premierę 17 września na Xbox 360® oraz PlayStation®3.

NOWOŚCI

Zbierający świetne oceny recenzentów otwarty świat Rockstar Games wkracza na nową generację.

Wejdźcie w skórę Michaela, Franklina i Trevora, trzech zupełnie różnych przestępców, którzy postawią wszystko na jedną kartę i wykonają serię zuchwałych napadów, które mogą ustawić ich do końca życia.

Zobaczcie oszałamiający świat Los Santos i hrabstwa Blaine w najbardziej dopracowanej wersji Grand Theft Auto V zawierającej szereg technicznych ulepszeń i dodatków dla nowych i powracających graczy. Oprócz dłuższego dystansu renderowania obiektów i wyższej rozdzielczości w grze znajdzie się również wiele innych nowości:

 • Nowe uzbrojenie, pojazdy i rozrywki
 • Nowe dzikie zwierzęta
 • Większy ruch uliczny
 • Nowy system listowia
 • Ulepszony model uszkodzeń i pogody oraz wiele innych

Grand Theft Auto V zawiera także dynamiczny i stale ewoluujący świat sieciowej rozgrywki Grand Theft Auto Online, w którym w jednej sesji na PlayStation®4 i Xbox One spotka się jednocześnie nawet 30 graczy. Wszystkie ulepszenia rozgrywki i zawartość stworzona przez Rockstar będą dostępne w Grand Theft Auto Online w dniu premiery na PlayStation®4, Xbox One i PC, a gracze mogą spodziewać się w przyszłości jeszcze wielu atrakcji!