Aktualności

praca

Poszukiwany, Poszukiwana!

2017-02-23 | Nowość

Dołącz do wyjątkowego party i wspólnie z nami zabijaj smoki, plądruj podziemia, a na końcu zbieraj tłusty, błyszczący loot! Nauczymy Cię, jak korzystać ze skilli przypisanych do Twojej klasy, damy Ci podstawowy gear oraz pokażemy Ci, jak skutecznie farmić obrzydliwe ilości golda. Jesteś zainteresowany? Sprawdź szczegóły i aplikuj - zug, zug!

Muve.pl to nowoczesny sklep dla graczy i entuzjastów cyfrowej rozrywki. W naszej ofercie znajdują się gry na wszystkie platformy, sprzęt i gadżety dla graczy oraz szeroka kolekcja ebooków, audiobooków i poradników do gier.

eCommerce Marketing Specialist (staż płatny)

Oczekujemy:

  • zainteresowania grami komputerowymi
  • podstawowa znajomość social media (snapchat, instagram, youtube, facebook)
  • chęć rozwijania kariery w kierunku specjalisty ds. ecommerce marketing’u
  • komunikatywny język angielski - emailowy kontakt z węgierskim i czeskim oddziałem sklepu
  • znajomość powerpoint, excell

Obowiązki:

  • współtworzenie profili w social media
  • tworzenie unikalnych opisów gier i sprzętu
  • pomoc w tworzeniu contentu (video, foto, posty, teksty)
  • tworzenie kampanii reklamowych w social media
  • pomoc w prowadzeniu kampanii w google adwords / ceneo ads
  • współpraca z portalami gamingowymi
  • wyszukiwanie potencjalnych partnerów afiliacyjnych i reklamowych