Praca

Specjalista ds. ecommerce – rynek czeski

Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna

Muve.pl to nowoczesny sklep dla graczy i entuzjastów cyfrowej rozrywki. W naszej ofercie znajdują się gry na wszystkie platformy, sprzęt i gadżety dla graczy oraz szeroka kolekcja ebooków, audiobooków i poradników do gier. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w grudniu 2011 usługę cyfrowej dystrybucji gier na PC i MAC i do dziś jesteśmy lokalnym liderem w tej kategorii. Nasza oferta obejmuje już ponad 2100 tytułów gier cyfrowych i prawie 30 000 ebooków i audiobooków.

W związku ze stałym rozwojem firmy i sklepu muve.cz  obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów/ek na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kart produktowych
  • Zarządzanie ofertą produktową
  • obsługa Klientów (mail, media społecznościowe)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość polskiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość działania sklepów internetowych, serwisów sprzedażowych
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w branży gier komputerowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na etat (pierwsza umowa na okres próbny)
  • Możliwość samorozwoju
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@muve.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muve S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.