Aktualności

Dołącz do zespołu Muve.pl - Specjalista d/s E-commerce

2019-01-15 | Nowość

Młodszy specjalista ds. ecommerce – rynek polski

Muve.pl to nowoczesny sklep dla graczy i entuzjastów cyfrowej rozrywki. W naszej ofercie znajdują się gry na wszystkie platformy, sprzęt i gadżety dla graczy oraz szeroka kolekcja ebooków, audiobooków i poradników do gier. Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy w grudniu 2011 usługę cyfrowej dystrybucji gier na PC i MAC i do dziś jesteśmy lokalnym liderem w tej kategorii. Nasza oferta obejmuje już ponad 2100 tytułów gier cyfrowych i prawie 30 000 ebooków i audiobooków.

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów/ek na stanowisko:

Specjalista ds. ecommerce – rynek polski

Miejsce pracy: Warszawa (w siedzibie firmy)

Zakres obowiązków

- Przygotowywanie kart produktowych, stron promocyjnych

- Zarządzanie ofertą produktową

- Zarządzanie opiniami sklepu w sklepie muve.pl, ceneo, serwisy społecznościowe

- Okresowa pomoc w obsłudze Klientów (mail, media społecznościowe, sklep)

- Raporty dla działu sprzedaży i marketingu

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego (tłumaczenie kart produktów z angielskiego na polski)

- Znajomość rynku gier video – mile widziana znajomość rynku gier planszowych i książek

- Znajomość programów graficznych do samodzielnego tworzenia prostych grafik

- Znajomość działania sklepów internetowych

- Mile widziana znajomość po serwisów sprzedażowych typu allegro, ceneo

- Mile widziana znajomość programu Zendesk

- Dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel

- Mile widziane doświadczenie w branży gier komputerowych

Oferujemy:

- Umowę o pracę na etat (pierwsza umowa na okres próbny)

- Możliwość samorozwoju i awansu w strukturach firmy

- Stały rozwój i szkolenia wewnętrzne

- Pracę w miłej atmosferze

- Zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres piotr.wypych@muve.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muve S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.